MEBLE NA WYMIAR
 

ul. Grota Roweckiego 21
43-100 Tychy
Zobacz MAPĘ

czynne: pon-pt 9:00-17:00
sob: 9:00-13:00
biuro@mefro.pl

tel: 730 144 500
tel: 792 125 472
tel: 669 070 673Partnerzy

O firmie.


   Nasza firma to, duet energicznych przyjaciół których, łączy wspólna pasja do wykonywanego zawodu. Historia firmy sięga 1999 roku w którym pod nazwą "Megastyl" rozpoczęliśmy działalność nabierając doświadczenia w branży meblarskiej.

   Naszym celem jest pomoc w wykonaniu zabudów i mebli wszystkim osobom i instytucjom poszukującym rozwiązań spełniających indywidualne i specyficzne potrzeby.

   W naszej pracy zdarzają się małe i wielkie projekty. Od pojedynczych mebli, do wyposażenia całych budynków. Naszymi klientami są zarazem osoby prywatne, potrzebujące zagospodarować przestrzeń użytkową mieszkań, jak i przedsiębiorstwa poszukujące rozwiązań dopasowanych do swoich potrzeb. Nigdy nie rezygnowaliśmy z realizacji projektów, nawet tych które wydały się zbyt trudne dla naszej konkurencji.

Grzegorz Bąk

   Grzesiek napędza wszystkich swoim zapałem. Optymistyczne podejście do życia pomogło przetrwać firmie trudne okresy polskiej gospodarki. Główne cechy osobowe:

- przedsiębiorczy,
- energiczny,
- pełen zapału

Dariusz Kitaszewski

   Dariusz jest cenionym fachowcem mogącym, pochwalić się bogatym doświadczeniem w swojej dziedzinie. Meblarstwo stało się jego pasją życiową której, poświęca się bez reszty. Szczególnie realizuje się przy ambitnych i oryginalnych projektach. Główne cechy osobowe:

- doświadczony,
- fachowy,
- pracowity