Meble na wymiar

 

ul. Grota Roweckiego 21
43-100 Tychy
Zobacz MAPĘ

czynne: pon-pt 9:00-17:00
sob: 9:00-13:00
biuro@mefro.pl

tel: 730 144 500
tel: 792 125 472kolory i akcesoria

Meble Biurowe!

   Nasza firma oferuje Państwu wykonanie mebli biurowych oraz specjalnego przeznaczenia, odpowiednio dostosowanych do spełniania specyficznych funkcji. Wykonujemy biurka proste oraz kształtowe, w ergonomicznym kształcie ułatwiającym pracę zarówno przy komputerze, jak i z dokumentacją i aktami w wersji papierowej. Proponujemy szereg dostawek do biurek rozszerzających funkcjonalność stanowiska pracy w postaci dodatkowych blatów, kontenerów z szufladami czy półek. Wiele pożytku przyniosą Państwu pojemne szafy aktowe z wygodnymi drzwiami przesuwnymi. Tworzymy wszelkiego rodzaju meble funkcyjne, szafki pod ksero i sprzed audio wideo itp.


Gabinety, pomieszczenia firmowe!

   Z przyjemnością wykonamy dla Państwa instalację mebli w gabinetach i pomieszczeniach konferencyjnych. Oferujemy aranżacje świadczące o prestiżu firmy podczas spotkań biznesowych z klientami i kontrahentami. Nasze meble, w zależności od wizerunku firmy, mogą nadać lub pogłębić pożądany efekt pomieszczenia (nowoczesność, przepych, skromność), który pozwoli wywrzeć pozytywne wrażenie i dopomóc w skutecznych negocjacjach.
   Wyposażymy dla Państwa takie pomieszczenia jak: biura , gabinety, pokoje konferencyjne, pomieszczenia socjalne, recepcje i poczekalnie.
Projekt i wykonanie Michaelsoft Michał Cieśla - Strony internetowe www