Meble na wymiar

 

ul. Grota Roweckiego 21
43-100 Tychy
Zobacz MAPĘ

czynne: pon-pt 9:00-17:00
sob: 9:00-13:00
biuro@mefro.pl

tel: 730 144 500
tel: 792 125 472kolory i akcesoria

Zabudowa kuchenna!

   Meble kuchenne to wymagająca dziedzina dla stolarzy. Często w niewielkiej przestrzeni trzeba zmieścić dużą ilość sprzętu AGD, wygospodarowując zarazem jak najwięcej miejsca dla codziennego użytkowania. Innym problemem może być ukrycie instalacji wodnej i gazowej oraz, odpowiednie oświetlenie pomieszczenia. Niestety wykonawca nie jest rozliczany z trudów włożonych w wykonywane zlecenie. Klienci często oceniają jedynie wizualny efekt końcowy dlatego, dokonujemy wszelkich starań aby, połączyć wygodę użytkowania z estetyką.

   O Stylizacji pomieszczenia kuchennego decyduje indywidualny gust użytkownika, my jednak staramy się podpowiadać nie tylko rozwiązania techniczne ale także, poparci doświadczeniem oraz, wspomagani nowoczesną technologią komputerową, pokazujemy możliwości doboru kształtów i kolorów aby codzienne korzystanie z kuchni było przyjemnością a nie tylko żmudną powinnością. Szeroka gama materiałów dostępnych na rynku jest w stanie zaspokoić wszelkie wizje i pomysły projektantów. Całość doznań dopełniamy odpowiednio dobranym oświetleniem które, pomoże nadać kuchni oczekiwany nastrój i atmosferę.

   Na szczęście, producenci sprzętu AGD oraz wyposażenia kuchennego, rozumieją, za równo, potrzeby użytkownika kuchni jak i montera zabudowy. W dzisiejszych czasach dostępnych szereg rozwiązań ułatwiających użytkowanie kuchni przez członków rodziny. Przykładowo szuflady z samodociągiem zapewniają cichą i płynną pracę mechanizmu a także, same się domkną co jest atutem dla zapominalskich kucharzy. W porównaniu do poprzednich lat, wiele się zmieniło w świadomości klientów. To co do niedawna wydawało się być luksusem, jest dziś standardowym wyposażeniem mebli w naszych kuchniach. Dlatego stosujemy w naszych projektach systemy wyciszające, ułatwiające użytkowanie oraz czyszczenie całej instalacji.

   Dodatki do mebli w postaci sprytnie schowanych koszy na odpadki, stelaże pomagające ergonomiczne ułożyć naczynia kuchenne w szafkach czy przydatne wieszaki wkomponowane w otaczającą pomieszczenie zabudowę, to standardowy zestaw akcesoriów nowoczesnej kuchni który montujemy podczas realizowanych przez nas projektów. Wspomniane wcześniej oświetlenie także potrafi sprawić iż, nasza kuchnia będzie się nie tylko sprawdzać jako pomieszczenie do przyrządzania posiłków ale także, jako przytulne miejsce do którego będziemy mimowolnie często wracać.
Projekt i wykonanie Michaelsoft Michał Cieśla - Strony internetowe www